• POLYTOR sp. z o.o.
  • Gazechim
Wybierz język

Kontakt

 

Centrala

POLYTOR Sp. z o.o. 
ul. Wielki Rów 40B
87-100 Toruń
tel. 566581848

Dyrektor ds. Handlowych
Marcin Muzalewski
tel. kom. 693127839
m.muzalewski@polytor.pl

 

Biuro Obsługi Klienta
bok@polytor.pl

Anna Supa
tel. kom. 506971769
a.supa@polytor.pl

Monika Purcelewska
tel. kom. 570047485
m.purcelewska@polytor.pl

 

 

Dział Handlowy

Przedstawiciel Handlowy Toruń 
Maciej Stawicki
tel. kom. 691911448
m.stawicki@polytor.pl

 

Przedstawiciel Handlowy Warszawa
Sławomir Świerczek
tel. kom. 609034026
s.swierczek@polytor.pl
 

Przedstawiciel Handlowy Poznań
Krzysztof Michalak
tel. kom. 663201166
k.michalak@polytor.pl

 

Przedstawiciel Handlowy Rybnik
Maciej Kozielski
tel. kom. 609501885
m.kozielski@polytor.pl

 

Magazyn Zamiejscowy
Stanisławowo 5
83-020 Stanisławowo

Przedstawiciel Handlowy Gdańsk
Katarzyna Knoppek
tel. kom. 607465051
k.knoppek@polytor.pl

 

Dział Technologiczny 

Karol Pisarkiewicz 
tel. kom. 781310302
k.pisarkiewicz@polytor.pl

 

  •  
    pin
  •  
    pin
  •  
    pin
  •  
    pin
  •  
    pin