Witamy na stronie POLYTOR ! Życzymy owocnego przeglądania!
18.03.2013
18.03.2013Przyspieszamy oszczędzając Twój czas.

Polytor sp. z o. o. z satysfakcją informuje o rozpoczęciu pracy nowej mieszalni żelkotów. Dzięki wysokiej klasy linii technologicznej Tinting Machine jesteśmy w stanie stworzyć każdy kolor żelkotu wybrany w palecie RAL.

Mieszalnia w Toruniu jest siostrzaną linią sprawdzonej instalacji, pracującej w fabryce naszego Partnera: CCP Composites w Stallingborough (UK). Dzięki nowej inwestycji czas oczekiwania na gotowy żelkot został skrócony do kilku dni. Mamy nadzieję, że pozwoli to naszym Klientom na bardziej elastyczne planowanie procesu produkcyjnego.

01.01.2013
Polytor Sp.z o.o. staje się nowym dystrybutorem na rynku polskim tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę technicznych tworzyw sztucznych (PA, PBT, PC, POM, PET, SAN, polipropyleny modyfikowane) a także ABS.

Naszymi dostawcami są producenci o ustabilizowanej pozycji w tej branży. Oferujemy tworzywa o wysokiej jakości i szerokim zastosowaniu.

Posiadamy własne magazyny na terenie Polski co zapewni regularność i terminowość dostaw.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno nasze doświadczenia jak i doświadczenia naszych dostawców, ich laboratoria oraz serwis techniczny.

Zapraszamy do współpracy !!!
kontakt