Witamy na stronie POLYTOR ! Życzymy owocnego przeglądania!
30.06.2014
30.06.2014Polytor Sp. z o.o. z satysfakcją informuje o nowej usłudze wzbogacającej nasze portfolio. Bazując na naszych doświadczeniach oraz profesjonalnej wiedzy technologicznej organizujemy szkolenia dla grup 3-4 osobowych z zakresu przeprowadzania procesu Vacuum Infusion.

Oprócz wspomnianych szkoleń, oferujemy również wsparcie technologiczne przy wdrażaniu metody Vaccum Infusion w zakładach produkcyjnych. Korzystając z naszej pomocy, możecie Państwo uzyskać możliwość czerpania z doświadczenia jednego z najlepszych ekspertów technologii laminowania próżniowego w Grupie Gazechim – Gilberta Mathely, mogącego pochwalić się wdrożeniami największych projektów infuzyjnych w Europie.
11.06.2014
11.06.2014Polytor Sp. z o.o. z radością informuje o rozpoczęciu sprzedaży mediów oraz akcesoriów, dystrybuowanych pod marką G'vac, niezbędnych w produkcji laminatów przy użyciu infuzji.

Linia G’vac powstała jako odpowiedź na potrzeby producentów, którzy dążąc do obniżenia kosztów oraz uniknięcia problemów związanych z zaopatrzeniem, zgłaszali chęć komponowania wszystkich akcesoriów u jednego dostawcy. Gazechim Composites zaprojektował linię G’vac tak, aby każdy producent mógł z niej wybrać to, co jest niezbędne w jego systemie.

Wśród jej elementów znajdziecie Państwo:
- folie próżniowe (G’bag),
- media powierzchniowe (G’fusenet),
- tkaniny delaminażowe (G’ply),
- siatki transportująco-rozdzielające (G’plex),
- taśmy uszczelaniające i klejące (G’seal),
- folie rozdzielające (G’lease),
- przewody infuzyjne (G’tub),
- porty oraz przyłącza (G’plot)
- kleje do zbrojenia (G’fix)
- otulina siatkowa do przewodów spiralnych (G’braid)
- przewody spiralne do żywicy i próżni (G’feed).

30.05.2014
30.05.2014W dniach 27-30 maja 2014, Polytor miał przyjemność uczestniczyć jako wystawca w XVIII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.

Dziękujemy wszystkim Zwiedzającym, których mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku. Rozmowy z Państwem uważamy za bardzo owocne. Cieszymy się, że obdarzacie nas Państwo swoim zaufaniem.
17.03.2014
17.03.2014W dniach 11-13 marca, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w największych na świecie targach kompozytowych: JEC Europe 2014, odbywających się w Paryżu.

JEC każdego roku przyciąga setki tysięcy odwiedzających, chcących zapoznać się najnowszymi trendami oraz technologiami prezentowanymi przez setki wystawców z całego świata. To nie tylko fantastyczna okazja do spotkania się z naszymi Klientami, ale także bardzo inspirująca i pouczająca wyprawa w głąb szybko rozwijającej się gałęzi przemysłu, jaką są szeroko rozumiane materiały kompozytowe.

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy odwiedzili stanowisko Grupy Gazechim, gdzie rezydowaliśmy. Spotkania z Państwem uważamy za bardzo owocne.

Paryżowi i JEC mówimy natomiast: À bientôt! Do zobaczenia!

27.11.2013
27.11.2013W dniach 21-22.11.2013 kolejny raz mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako wystawca w 4. Targach Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych w Krakowie. Szeroka oferta materiałów do produkcji GRP wzbudziła duże zainteresowanie ze strony odwiedzających nasze stoisko gości, którzy mogli spotkać się bezpośrednio z naszymi kluczowymi dostawcami: Wolfangel, Rampf, Euromere Spray Core, oraz CCP Composites.
01.10.2013
01.10.2013Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 21-22 listopada firma Polytor będzie brała udział w 4. Targach Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych.

Znajdziecie nas Państwo na stanowisku F8.

Do zobaczenia w Krakowie.
15.05.2013
15.05.2013W dniach 07.05 – 10.05.2013 Polytor uczestniczył jako wystawca w XVIII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Szerokie portfolio oferowanych przez Polytor modyfikowanych granulatów do produkcji tworzyw sztucznych spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających nasze stanowisko gości.

Dziękujemy wszystkim zwiedzającym za czas i uwagę. Państwa zadowolenie jest dla nas cenną wskazówką, że poziom oferowanej przez Polytor obsługi spełnia Państwa oczekiwania przez co przyczynia się do zacieśniania współpracy.

18.03.2013
18.03.2013Przyspieszamy oszczędzając Twój czas.

Polytor sp. z o. o. z satysfakcją informuje o rozpoczęciu pracy nowej mieszalni żelkotów. Dzięki wysokiej klasy linii technologicznej Tinting Machine jesteśmy w stanie stworzyć każdy kolor żelkotu wybrany w palecie RAL.

Mieszalnia w Toruniu jest siostrzaną linią sprawdzonej instalacji, pracującej w fabryce naszego Partnera: CCP Composites w Stallingborough (UK). Dzięki nowej inwestycji czas oczekiwania na gotowy żelkot został skrócony do kilku dni. Mamy nadzieję, że pozwoli to naszym Klientom na bardziej elastyczne planowanie procesu produkcyjnego.

01.01.2013
Polytor Sp.z o.o. staje się nowym dystrybutorem na rynku polskim tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę technicznych tworzyw sztucznych (PA, PBT, PC, POM, PET, SAN, polipropyleny modyfikowane) a także ABS.

Naszymi dostawcami są producenci o ustabilizowanej pozycji w tej branży. Oferujemy tworzywa o wysokiej jakości i szerokim zastosowaniu.

Posiadamy własne magazyny na terenie Polski co zapewni regularność i terminowość dostaw.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno nasze doświadczenia jak i doświadczenia naszych dostawców, ich laboratoria oraz serwis techniczny.

Zapraszamy do współpracy !!!
kontakt